+37068719540
UAB Georaimonda specializacija – palėpių įrengimas, reikiamų dokumentų sutvarkymas ir įforminimas.  Norint įgyvendinti nuosavybės teisę į palėpę pirmiausia reikia atlikti palėpės kadastrinius matavimus.

Palėpės įrengimo žingsniai:

  •  Nuosavybės teisė į pastogę. Priklausomai nuo situacijos gali prireikti kadastrinių matavimų, suformuoti palėpę, atsidalyti ir įregistruoti.
  •  Bendraturčių susitarimas ir sutikimas.  Dažnu atveju įrengiant palėpę atliekamas namo kapitalinis remontas ar rekonstrukcija. Tokiu atveju reikia 50 +1 proc. namo gyventojų sutikimo.
  •  Leidimas įsirengti palėpę ir paskirties keitimas. Visais atvejais būtinas palėpės įrengimo ir paskirties keitimo projektas. Kartais rengiamas kapitalinio remonto projektas, kitąsyk – rekonstrukcijos projektas ( šiuo atveju būtinas suformuotas sklypas). Projekte numatomi ir derinami architektūriniai, konstrukciniai ir inžineriniai palėpės įrengimo sprendiniai.
  •  Įrengtos palėpės nuosavybės teisės įregistravimas. Užbaigus palėpės įrengimo darbus, atliekami kadastriniai matavimai, kurie kartu su nuosavybės dokumentais, projektu, statybos leidimu ir deklaracija įdedami į internetinį katalogą Infostatybą, kur visa tai užregistruojama ir tvirtinama statybų inspekcijos. Gavus patvirtinimą, dokumentai registruojami Registrų centre.
Uždaryti meniu
Skambinkite